FATE: WINX CLUB SAGA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Discord Server
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szomb. Jan. 22, 2022 7:15 pm-kor volt itt.

 

 Who are you, and what do you want for me?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Riven Heartbreak
Harcos
Riven Heartbreak


Hozzászólások száma : 2
Regisztráció ideje : 2022. Oct. 29.

Who are you, and what do you want for me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Who are you, and what do you want for me?   Who are you, and what do you want for me? EmptySzomb. Okt. 29, 2022 11:38 pm

Sok szeretettel :3 Nyáltenger ellen Very HappyWho are you and what do you want for me?
Igazam volt. Az ismeretlen, vörös loboncú leányzó a következő pillanatban már oda is lép hozzám és tudomásomra hozza, hogy Beatrixnek hívják. Rendben van, már ha azt nem nézzük, hogy nem kérdeztem, hogy mi a neve. Mondjuk ő meg azt nem kérdezte, hogy én kérdeztem - e, szóval gyakorlatilag ugyanott vagyunk ahonnan elindultunk. Úgy tűnik, hogy tényleg engem nézett, mert ahogy odalép hozzám gondolkodás nélkül meg is ragadja a karomat és húzni kezd magával, úgyhogy hacsak nem akarok elesni követnem kell. Éljen... mióta is nevelnek engem pincsi kutyának? Ja, megvan! Semmióta! Egyetlen gyors mozdulattal kirántom a karomat a kezéből és megállok, remélve hogy ő is így tesz.
- Héééé! Állj már meg, kislány! Mármint... örülök, hogy találkoztunk, Beatrix, tényleg. de... honnan tudod a nevem? Meg mégis mi a franckarikát akarsz tőlem? Segítség kellene? Nem biztos, hogy én vagyok a megfelelő ember arra, hogy segítséget kérj tőle, de rendben van! Mondd, hogy mi kellene, és talán, mondom talán segítek. Szóval? Hová is akartál menni ilyen sietősen?
Fogalmam sincs, hogy válaszol - e, vagy egész egyszerűen levegőnek néz, de az biztos, hogy válaszokat akartam találni a kérdéseimre, gyakorlatilag bármi áron. Na meg az is igaz, hogy ha nem tudom, hogy mihez kéne a segítségem, akkor nem is nagyon tudok segíteni, ugyebár.
Trix & Riven
by emme


Beatrix Stanley likes this post

Vissza az elejére Go down
Beatrix Stanley
Légtündér
Beatrix Stanley


Hozzászólások száma : 10
Play By : ♢ sadie soverall
Keresem : Who are you, and what do you want for me? 34d162026dd18c9e6417dd148baa7264f9acd863
Tartózkodási hely : ♢ alfea
Foglalkozás : ♢ student
Regisztráció ideje : 2021. Feb. 01.
Kor : 19

Who are you, and what do you want for me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Who are you, and what do you want for me?   Who are you, and what do you want for me? EmptySzomb. Okt. 29, 2022 11:23 pm



To Riven


Mániám az Alfea, mindig is ide akartam járni, főleg mióta megtudtam, hogy honnan származom. Aster Dell nem az a hely amiről túl sokan tudnak vagy beszélnének, így én is csak bizonyos források segítségével tudtam kideríteni, hogy hol születtem és mi történt ott pontosan….Túl vagyunk az első napon itt az Alfeaban és úgy döntöttem, hogy muszáj keresnem valakit magamnak, és ahogy lépkedek az udvaron meg is pillantom azt a srácot aki után kutakodtam és eléggé sok mindent meg is tudtam róla.- Te Riven vagy igaz? Szia, én Beatrix. – nem hagyok neki időt arra, hogy válaszoljon, hanem belekarolok a karjába és sétálok vele tovább az oldalamon. Valószínűleg nem fog neki tetszeni ez a cselekedetem hiszen még csak azt sem tudja, hogy én ki vagyok, én viszont már annál többet tudok róla. Riven lesz az én belépőm a suliba, ő vele fogom elérni a célomat. Fel kell ébresztenem Rosalind-ot, de ehhez nem vagyok elég egyedül. Rosalind az egyetlen aki válaszolni tud arra a sok kérdésre ami a fejemben van, na meg persze a nevelőapám, de róla senki sem tudhat...egyenlőre nem, még nem állnának készen rá. Főleg Sky nem. Csak azután derülhet ki ez, miután sikerült kiszabadítanom Rosalind-ot és Dowlingot félreállítanom. Ő csak útban van abban, hogy elérjem a céljaimat.


szószám ■ zene ■ megjegyzés
■■

Vissza az elejére Go down
Riven Heartbreak
Harcos
Riven Heartbreak


Hozzászólások száma : 2
Regisztráció ideje : 2022. Oct. 29.

Who are you, and what do you want for me? Empty
TémanyitásTárgy: Who are you, and what do you want for me?   Who are you, and what do you want for me? EmptySzomb. Okt. 29, 2022 11:21 pm

Trix & Riven
Who are you and what do you want for me?
Sok szeretettel :3Nyáltenger ellen Very Happy
A fene vigyel el! Sky az agyamra megy az "apáskodásával". Oké, tisztában vagyok vele, hogy csak segíteni akar, meg nem tudom... meg barátok vagyunk, de tényleg kezd az idegeimre menni a "ne piszkáld az elsősöket" dumájával. Aha... jó. Majd még meggondolom, hogy megfogadjam - e a tanácsát. Egyébként pedig szerintem úgy tanulnak meg vigyázni magukra és jönnek rá, hogy kiben lehet bízni meg barátkozni, ha bedobjuk őket a mélyvízbe. Na és melyik elsős mondana nemet, ha egy ilyen cuki pofival megáldott valaki akarna beszélgetni vele, meg egyáltalán hozzászólni, mint én, Riven Heartbreak? Ugye, hogy semelyik? Vagy legalábbis nem sokan... már ha engem kérdeztek. Skynak nem kellene okoskodnia, még akkor sem, ha gyakorlatilag ő az évfolyam legjobb harcosa. Nem kellene úgy odáig lennie magával.
Egy halk sóhajjal és egy legyintéssel lerázom magamról ezeket a gondolatokat és inkább az elsősök felé terelem a pillantásomat, majd tekintetem megakad egy vörös hajú lányon, aki úgy tűnik engem figyel. Vagy valakit a közelemben, akit eddig nem vettem észre. Kérdőn emelem rá a szemeimet amolyan "mi kéne, ha volna?" stílusban, de szólni nem szólok egy szót se... ha akarja, akkor úgyis megmondja, mit is akar tőlem. Időnk mint a tenger, én pedig tudok várni.
code by EMME


Beatrix Stanley likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Who are you, and what do you want for me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Who are you, and what do you want for me?   Who are you, and what do you want for me? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Who are you, and what do you want for me?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FATE: WINX CLUB SAGA :: A másvilág :: Solaria :: Alfea :: Alfea Institute-
Ugrás: